SUWNICE ŻURAWIE WCIĄGARKI BRAMOWE
WCIĄGNIKI AKCESORIA

Żurawie stacjonarne słupowe z obrotem elektrycznym


 

Typ Udźwig /kg/ Kąt obrotu ° Wysięg /m/ Wysokość /m/ Wciągnik
KUJAWIAK do 3 200 n x 360 do 6 do 6 elektryczny*

 

*na życzenie montujemy wciągnik łańcuchowy ręczny

Żurawie stacjonarne słupowe z obrotem elektrycznym

Prezentujemy Państwu urządzenie montowane na terenie hali przeznaczone do obrotowego transportowania ładunków. Wysięgnik z możliwością obrotu o pełny kąt 360 stopni przenosi wszelkie produkty sięgające swoją wagą nawet 3200 kg.

Wykorzystanie pełnej przestrzeni roboczej

Nasze stacjonarne żurawie słupowe montujemy na przygotowanych wcześniej fundamentach lub zakotwiczamy je wykorzystując chemiczne kotwy HILTI. Z kolei konfiguracje udźwigu, wysokości i długości wysięgnika uzależniamy od upodobań klienta. Całość jednak instalujemy tak, by w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń roboczą. Standardowo każdy z naszych stacjonarnych żurawi słupowych wyposażamy w elektryczne wciągniki elektryczne, jednak w zależności od Państwa życzenia istnieje możliwość zamontowania jego ręcznego, łańcuchowego odpowiednika.

Dzięki specjalnemu opracowaniu całej konstrukcji zostało zminimalizowane do absolutnego minimum powstawanie stref martwych podczas jazdy wciągnika oraz pracy zblocza. Z kolei napęd mechanizmu obrotu może w zainstalowanej u Państwa maszynie być dwubiegunowy lub z przemiennikiem częstotliwości. Natomiast pomimo tego, że wysięgnik może osiągać kąt 360 stopni, istnieje możliwość wyposażenia stacjonarnego żurawia w wyłączniki krańcowe. Wszystko po to, by w pełni dostosować proponowane przez nas urządzenie do warunków jakie panują w hali oraz do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa. Ponadto całość możemy uzupełnić o bęben kablowy montowany przy wciągniku zapewniający zasilanie pomocniczemu sprzętowi przeładunkowemu.

Standardowa obsługa urządzenia odbywa się poprzez wykorzystanie kasety sterowniczej, choć opcjonalnie istnieje możliwość sterowania radiowego. Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo osób znajdujących się na hali nasz stacjonarny żuraw słupowy wyposażony jest w układ czujników odpowiedzialnych za zapobieganie kolizjom z obiektami znajdującymi się wokół.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących konfiguracji stacjonarnego żurawia słupowego specjalnie do warunków w Państwa hali – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Pobierz pdf

Skontaktuj się z Nami


ul. Wysoka 15 B
87-800 Włocławek

tel. 54 236-55-36
fax 54 236-20-36
e-mail: biuro@wis-mark.pl
e-mail: marketing@wis-mark.plCopyright © Domena.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.