SUWNICE ŻURAWIE WCIĄGARKI BRAMOWE
WCIĄGNIKI AKCESORIA

Wciągarki bramowe przejezdne


 

Typ Udźwig /kg/ Rozpiętość /m/ Wysokość /m/ Wciągnik
WBP do 3 200 do 6 do 5 elektryczny*

 

*na życzenie montujemy wciągnik łańcuchowy ręczny

wciągarki bramowe

Wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność przemieszczenia ładunków, nasze wciągarki bramowe przejezdne sprawdzą się doskonale. Nazywane również lekkimi suwnicami, montowane są na terenie firm i przedsiębiorstw, w których zachodzi częsta konieczność rozładowania lub załadowania towarów. Idealnie wpisują się w każdy typ hali, czy magazynu, gdyż montując nasz sprzęt, konfigurujemy udźwig, wysokość i długość wysięgnika zgodnie z życzeniem klienta.

Skalibrowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb firmy

Proponowana przez nas wciągarka bramowa przejezdna posiada imponujący jak na tego typu urządzenie udźwig, gdyż sięga on nawet 3200 kilogramów. Rozpiętość ramion może sięgać sześciu metrów, z kolei wysokość może osiągnąć 5m. Każde nasze urządzenie wyposażamy we wciągnik elektryczny, dzięki któremu niemal bez wysiłkowo można podnosić i obniżać transportowany ładunek. Jednak na życzenie klienta możemy zamontować jego ręczną, łańcuchową wersję. Całość w pełni dostosowujemy do pomieszczenia i terenu, w jakim przyjdzie pracować naszej maszynie.

Dzięki niewielkim rozmiarom całej konstrukcji i odpowiedniemu zaprojektowaniu poszczególnych elementów, strefy martwe zostały ograniczone do absolutnego minimum. Przekłada się to nie tylko na zdecydowanie zwiększenie komfortu obsługi naszego bramowego urządzenia, ale także realnie przyczynia się do zachowania bezpieczeństwa wykonywanych prac na terenie przedsiębiorstwa. Dotyczy to zarówno jazdy wciągnika, jak i podczas podnoszenia zblocza. Z kolei samo sterowanie odbywa się z zużyciem kasety. Jest to podstawowe wyposażenie, jednak opcjonalnie – na życzenie klienta – istnieje możliwość kierowania radiowego.

Proponowane przez nas przejezdne wciągarki bramowe stają się nieocenione w sytuacji transportu pionowego oraz wzdłuż belki jezdnej. Każdą konstrukcję wyposażamy w zestaw kół wykonanych z materiałów wysoce wytrzymałych na ścieranie, czy wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Mimo nawet najbardziej intensywnej eksploatacji i toczenia się pod naciskiem kilku ton, zachowują swoje właściwości.

Pobierz pdf

Skontaktuj się z Nami


ul. Wysoka 15 B
87-800 Włocławek

tel. 54 236-55-36
fax 54 236-20-36
e-mail: biuro@wis-mark.pl
e-mail: marketing@wis-mark.plCopyright © Domena.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.