SUWNICE ŻURAWIE WCIĄGARKI BRAMOWE
WCIĄGNIKI AKCESORIA

Suwnice natorowe jednodźwigarowe


 

Typ Udźwig /kg/ Rozpiętość /m/ Wysokość podnoszenia
SNJ do 12 500 do 30 dostosowana do wysokości montażu

 

suwnice natorowe

Prezentujemy Państwu maszynę, która zdecydowanie ułatwia wszelkie procesy podczas produkcji w przedsiębiorstwach działających w różnych branżach. Nasza suwnica natorowa jednogdźwigarowa została wyposażona w system antykolizyjny, co przekłada się na możliwość pracy dwóch urządzeń na jednym torowisku. Ponadto, zainstalowane zostały również czujniki zapobiegające zderzeniu maszyny z innymi urządzeniami lub obiektami w Państwa przedsiębiorstwie. Intuicyjne sterowanie za pomocą radia lub przez kasetę pozwala przewozić ładunki szybko oraz bezpiecznie. Duży wpływ na wygodę pracy odgrywa możliwość zmiany częstotliwości napędów mechanizmów jezdnych. Całkowita kontrola przekłada się na wyeliminowanie kołysania i precyzyjne umieszczanie towaru w dowolnym miejscu. Komfort użytkowania suwnicy natorowej jednodźwigarowej został zwiększony również przez specjalnie zaprojektowaną konstrukcję. Podczas wykonywania pracy nie powstaje martwe pole, które zdecydowanie mogłoby utrudniać przewożenie ładunków. Całość wykonana została z podzespołów, które pozwalają maszynie opierać się nawet najintensywniejszej eksploatacji.

Zgodnie z Państwa życzeniem, istnieje możliwość zamontowania dwóch wciągników pracujących w tandemie oraz bębna kablowego. Zapewnia on zasilanie dla pomocniczego sprzętu przeładunkowego. Nasze suwnice natorowe jednodźwigarowe wyposażamy w elektryczne wciągniki linowe o skróconej zabudowie. Z kolei do małych udźwigów montujemy ich łańcuchowe odpowiedniki. Dzięki imponującej wysokości, na którą można podnieść hak, zostaje wykorzystana w całości przestrzeń w Państwa hali lub magazynie. Suwnice natorowe jednodźwigarowe z największą pieczołowitością dopasowujemy do rozmiarów pomieszczenia, w jakim przyjdzie im pracować.

Serdecznie polecamy nasze maszyny wszędzie tam, gdzie szuka się efektywnego sposobu na przemieszczanie i układanie ładunków w swojej firmie. Nasze urządzenia generują niezwykle niskie koszty utrzymania, co realnie przekłada się zwiększenie oszczędności w budżecie firmy.

Konfiguracja udźwigu i rozpiętości na życzenie użytkownika.

W celu uzyskania maksymalnej wysokości podnoszenia oferujemy kilka wariantów połączenia dźwigara suwnicy z czołownicami.

Do naszych suwnic montujemy wciągniki elektryczne linowe o skróconej zabudowie, a dla mniejszych udźwigów opcjonalnie wciągniki elektryczne łańcuchowe.

Małe wymiary gabarytowe zabudowywanych wciągników umożliwiające ograniczenie do minimum stref martwych przy jeździe wciągnika i podnoszeniu zblocza.

Napędy mechanizmów jazdy suwnicy z przemiennikiem częstotliwości.

Sterowanie suwnicy: podstawowe – radiowe, awaryjne – kaseta sterownicza.

Możliwość montażu dwóch wciągników pracujących w tandemie.

Dwie suwnice pracujące na wspólnym torowisku możemy wyposażyć w radiowy system pracy w tandemie.

Dwie i więcej suwnic pracujących na wspólnym torowisku wyposażamy w optyczny układ antykolizyjny.

Układy czujników zapobiegające kolizji z obiektami na hali produkcyjnej.

Możliwe wykonanie z bębnem kablowym przy wciągniku zapewniającym zasilanie dla
pomocniczego sprzętu przeładunkowego.

Pobierz pdf

Skontaktuj się z Nami


ul. Wysoka 15 B
87-800 Włocławek

tel. 54 236-55-36
fax 54 236-20-36
e-mail: biuro@wis-mark.pl
e-mail: marketing@wis-mark.plCopyright © Domena.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.